MDV EVO-026-SP Evo Inverteres Split Klíma (TÁLCAFŰTÉSSEL!)
  • Hűtő teljesítmény
    2,6 kW
  • Fűtő teljesítmény
    2,8 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A+
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    5 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Szerelés nélkül
Termék kosárba
Extra kedvezmény a készülékre
Hova küldhetjük ajánlatunkat? Adja meg nevét és email címét!
5-30%
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Kérdése van?
Hívja tanácsadóinkat!
Help desk
Vitai Roland
Tanácsadó, értékesítő
Help desk
Varga Anikó
Tanácsadó, értékesítő
Varga Dániel
Vida Róbert
Klíma szerelés
A MDV EVO-026-SP általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A MDV EVO-026-SP Evo Inverteres Split Klíma (TÁLCAFŰTÉSSEL!) fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
  • Szállítási infó : Raktáron!
  • Helyiség méret : 8 - 28 m2
  • Fűtő teljesítmény : 2,8 kW
  • Hűtő teljesítmény : 2,6 kW